• Kokia valdzia - tokia mada
  • TAG GREEN
  • Patriot Slogan dovana
  • ICON GREEN
  • coFEE kepurės šaltajam sezonui
 
xxx

Beisbolo kepuraitė

Sportinio stiliaus kepuraitė su snapeliu priekyje. Kepuraitės snapelis gali būti ilgas arba trumpas, plokščias arba išgaubtas, užapvalintais arba kertuotais kampais. Pakaušio dalyje kepuraitė gali turėti reguliuojamą dirželį. Tai vienas populiariausių vasariškų kepuraičių modelių.

Field cap / patrulio

Militaristinio stiliaus minkšta apvali kepuraitė su snapeliu. Plokščias viršugalvis. Istoriškai šis kepuraitės modelis kiles iš armijos - ji buvo dėvima personalo, kuomet šalmas nebuvo reikalingas. Kai kuriose šalyse tokio tipo kepuraitės ir šiai dienai yra uniformos stiliaus dalis.

Trucker hat / vairuotojo

Ši beisbolo kepuraitės atmaina atsirado grynai kaip reklaminė priemonė vairuotojams ir ūkininkams. Kepuraitės dizainas identiškas beisbolo kepuraitei tik vietoj prigludusios prie kaktos priekinės dalies iš medvilnės buvo pasirinktas porolonas. Gan aukštas, didelis ir standus priekinis profilis ypač tinkamas reklaminiam užrašui. Kepuraitės galinė dalis dažniausiai buvo gaminama iš tinklinio audinio, kad labiau ventiliuotusi, bei standartiškai turėjo reguliuojamą plastikinį dirželį. XXa. viduryje ji tapo patrauklia reklamine priemone. XXIa. pradžioje "vairuotojo" kepuraitė atgimė kaip nauja mados tendencija su ironiška praeito amžiaus gaidele.

Full Cap / snapback

Iš beisbolo žaidėjų ir muzikos žvaigždžių stiliaus demonstravimo į reklaminę rinką ateinantis madingas kepuraitės modelis. Bebriaunė kepuraitė su tiesiu snapeliu. Priekinė standi dalis aukštesnė nei įprasta formuoja plačią ir aukštą kepurę. Principe tai nauja beisbolo ir vairuotojo tipo kepuraičių atmaina. Apibudinimas "full cap" nusako tai, jog šio tipo kepuraitės yra vieno nereguliuojamo dydžio. "Snapback" kepuraičių dydis gale reguliuojamas standartiniai pasirenkamais užsegimais ir yra universalesnis.

Skrybelė

Minkšto audinio kepurė plačiais sutvirtintai kraštais. Atlenkus standčią juosiančią dygsniuotą dalį šonuose, suformuojama šerifo stiliaus skrybėlė. Istoriškai dėvima aukštų pareigūnų tokiose šalyse kaip Australija, Indija, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Beretė

Minkšta apvali kepurė, dažnai gaminama iš veltinio audinio. Lygiai įtempta galvą juosianti kraštinė su į kitą pusę krentančiu lygiai įtemptu, gaubtu, bebriauniu audinio šleifu. Dažnai tapatinama su militaristinio stiliaus kepure, bet mėgiama ir laisvalaikio dėvėjimui.